GlasGarten ShrimpFit 35g

Brand: GlasGarten
Product Code: 0071
Availability: Out Of Stock
125.00TL
Ex Tax: 125.00TL
     0 reviews  |  Write a review

Süs karidesleri için ek yem - GlasGarten by ShrimpFit , bağışıklık sisteminin güçlendiricidir. ShrimpFit bağışıklık sistemini geliştirir ve karidesinize beta-glukanlar, mannan-oligosakaritler, mineraller ve chitin gibi besleyici açıdan önemli etken maddeleri sağlar.

Bununla birlikte, akvaryumlardaki karideslerdeki bakteriyel enfeksiyonların en sık görülen vakaları patojenik olmayan bakterilerden kaynaklanmaktadır, yani bunlar patojenik bakteriler değil, her akvaryumda ve her canlıda bulunan normal bakterilerdir. Ne yazık ki, bunlar da, örneğin, bağışıklık sistemi zayıfladığında hızla bir soruna yol açabilir. 

Örneğin, zaten karides içeren bir akvaryumda yeni karides / salyangoz / balık koyarsanız  yeni bakteriler karideslerin içinde hızla yerleşebilir, hızla çoğalabilir ve bağışıklık sistemi bizim için yeterince uygun değilse, ne yazık ki, çoğu zaman ölümlere neden olabilir ...
Kısacası, bir bağışıklık sistemi olmadan, karides sadece bakteriler tarafından ayrıştırılmak istenen bir et parçasıdır. Bağışıklık sistemi tek başına bunu önler, bu yüzden karideslerin bağışıklık sistemini güçlendirmek çok önemlidir,  

GlasGarten ShrimpFit'in Faydaları
• Yüksek bağlama gücü ve toksinlerin (zehirlerin) etkisizleştirilmesi 
• Savunma tutucu hücrelerinin aktivasyonu ve çoğalması 
• Bağırsak mukozasında koruyucu bir zarın oluşumu

Besleme önerisi (100 litre için)

İlk Yardım
İlk Yardım (Acil Yardım), hala zarar görmemiş veya zaten enfekte olmuş karideslerin bağışıklık sistemlerini daha hızlı ve daha etkin şekilde aktif hale getirerek büyük hasarları önlemeye yardımcı olabilir. Aynı zamanda, toksinler GlasGarten ShrimpFit tarafından bağlanır ve bağırsaktan salınır.

• hemen 1 kaşık
• 2 gün sonra 1 kaşık

Önleyici ve düzenli besleme
Önleyici ve düzenli beslenen ShrimpFit , bağırsak mukozasında koruyucu bir film oluşturur ve bağışıklık sisteminin uyanıklığını arttırır, böylece işgalciler güçlü bir bağışıklık savunmasıyla karşılaşır.

• normal stok yoğunluğunda: haftada iki kez 1/2 kaşık 
• yüksek stok yoğunluğunda: haftada iki kez 1 kaşık

Betaglucan'dan en iyi şekilde yararlanmak için GlasGarten ShrimpFit verdikten önce ve sonra birkaç saat boyunca başka bir yiyecek vermemenizi öneririz.

Bileşim
bira mayası hidrolizatı (zengin, manan-oligosakkaritler (biyolojik olarak, beta-glukanların MOS) ve kitin), mineraller 

Analitik bileşenler
Ham protein% 22.5, ham yağ% 5, ham elyaf% 0.3, ham kül% 4.5

Her kutuda bir ölçü kaşığı da vardır.

100 tl ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo kampanyamız vardır.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha
150 tl üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo kampanyamız vardırÜrünleri gör